Úvod Dokumenty Novinky Den mikroregionu Zábřežsko

Den mikroregionu Zábřežsko

plakát - Den MiZ 2011Tradiční setkání, které každoročně organizuje Svazek obcí Mikroregionu Zábřežsko ve spolupráci s jednou ze třiceti členských obcí, se bude letos konat opět ve Štítech. Čekají na vás mj. tradiční prezentace jednotlivých obcí MiZ, výstava mysliveckých trofejí, cukrářská soutěž atd.

Akce se uskuteční společně s tradičním Štíteckým jarmarkem v sobotu 28. května 2011. Pro veřejnost je připraven pestrý program, vystoupení dětí či Malé moravské kapely Antonína Koníčka. Sportovní nadšence potěší turnaje v nohejbalu a malé kopané. Nebudou chybět ani jarmareční řemeslné a prodejní stánky. Připraveny budou také prezentace obcí a expozice mysliveckých trofejí. V rámci akce je pořádána soutěž o nejlepší cukrářský výrobek mikroregionu Zábřežsko.

Cukrářská soutěž (pdf, 277 KB) je příležitostí pro amatérské i profesionální cukráře, aby předvedli svůj um, zručnost a fantazii. Zpracování, chuť a originalitu výrobků bude hodnotit odborná komise. V závěru výstavy soutěžních výrobků se uskuteční veřejná ochutnávka a slavnostní vyhlášení tří nejlepších cukrářských výrobků, jejichž autoři budou odměněni hodnotnými cenami. Pokud máte chuť se soutěže zúčastnit, zašlete do 16. května vyplněnou přihlášku (doc, 28 kB) na info@stity.cz. Bližší informace o soutěži poskytne Turistické informační centrum Štíty, tel: 583 440 109,
e-mail: info@stity.cz.

Fotografie z minulých ročníků naleznete v naší fotogalerii.
Mapka (jpg, 259 kB) centra města Štíty .

Datum zveřejnění: 26. 5. 2011  |  doporučit na Facebook

 

mapa stránek  |  prohlášení o přístupnosti  |  webmaster  |  Copyright © 2010. Všechna práva vyhrazena.

tvorba webových stránek Užitečnýweb.cz