Úvod Dokumenty Novinky Dotazník pro obyvatele mikroregionu Zábřežsko

Dotazník pro obyvatele mikroregionu Zábřežsko

Milí spoluobčané,
Svazek obcí Mikroregionu Zábřežsko se rozhodl aktualizovat svou strategii rozvoje území, ve které chceme vyjasnit jednak dlouhodobou vizi rozvoje regionu Zábřežsko, střednědobé priority rozvoje a také rozvrhnout jednotlivé rozvojové činnosti na nejbližší roky.

Strategie nám umožní lépe využít našich finančních prostředků, je i důležitým podkladem při získávání různých dotací na uskutečnění vybraných rozvojových záměrů, ať již budou jejich realizátory jednotlivé obce, živnostníci a podnikatelé či neziskové organizaci. Považuji za velmi důležité získat Vaše názory na to, jaký by měl region Zábřežska pro své obyvatele být, a co pro to všichni můžeme udělat.
Obracím se na Vás proto se žádostí o vyjádření názoru prostřednictvím vyplnění tohoto dotazníku. Výsledky průzkumu poslouží výlučně jako podklad pro zpracování strategie rozvoje mikroregionu Zábřežsko a poskytnuté údaje budou pečlivě vyhodnoceny. O výsledcích budete průběžně informování – na internetu, v regionálních médiích a na veřejných projednáváních.
Děkuji Vám za spolupráci a projevený zájem

RNDr. Mgr. František John, Ph.D.
předseda Svazku obcí Mikroregionu Zábřežsko
starosta města Zábřeh

Vyplnit dotazník

Doba, po kterou je dotazník dostupný k vyplnění, byla prodloužena do 31.08.2017.

Datum zveřejnění: 15. 6. 2017  |  doporučit na Facebook

 

mapa stránek  |  prohlášení o přístupnosti  |  webmaster  |  Copyright © 2010. Všechna práva vyhrazena.

tvorba webových stránek Užitečnýweb.cz