Mikroregion Zábřežsko 


Dnes je: 18. 4. 2024
Svátek má: Valérie


Počet návštěv:Mapový portál

Informační centrum


Zápis a usnesení_VH MiZ_3_20.6.23 [PDF, 320.49 KB]

10. 7. 2023


Pozvánka na Den Mikroregionu Zábřežsko v Postřelmůvku [PDF, 687.8 KB]

14. 6. 2021 Srdečně Vás zveme na setkání obyvatel našeho mikroregionu, které se uskuteční v Postřelmůvku, v sobotu 19. 6. 2021 od 9,00 hodin.


Pozvánka na houslový koncert Pavla Šporcla v Postřelmově [JPG, 612.87 KB]

16. 9. 2020  


Pozvánka na koncert Miroslava Palečka v Postřelmově [PDF, 3.34 MB]

16. 9. 2020  


Pozvánka na setkání seniorů ve Vyšehoří 18. 9. 2020 [PDF, 5.18 MB]

16. 9. 2020 Setkání seniorů se letos uskuteční podruhé, naše seniory přivítá obec Vyšehoří. Těšíme se na Vás s bohatým programem, ve venkovním areálu hřiště,  v pátek 18. září od15,00 hodin.  


Úvod Aktivity Dny mikroregionu Zábřežsko Den mikroregionu Zábřežsko v Rovensku

Den mikroregionu Zábřežsko v Rovensku

Třetí červnová sobota se na Dni mikroregionu Zábřežsko v Rovensku nesla v příjemném a pohodovém duchu.

Rovenští pro návštěvníky připravili celodenní program plný různých zážitků. Slunečné počasí za celý den přilákalo na dva tisíce příchozích. První z nich se přijeli podívat na dopolední taneční vystoupení dětských zástupců jednotlivých obcí mikroregionu. Obce samotné ve stáncích opět po roce společně prezentovaly činnost svou, svých spolků, zájmových kroužků dětí i škol. Ve stáncích kromě informačních letáčků nabízely zdarma různé sladké i slané pochutiny místní výroby. Nechyběly ani tradiční svébohovské bramboráky a doprovodné občerstvení místních rovenských spolků. Zejména mužská část ocenila výstavu historických vozidel místních občanů Rovenska. K vidění zde byly přistaveny nablýskané motocykly, osobní vozy, zemědělská i vojenská technika. Za pozornost bezesporu také stála zajímavá včelařská výstava, expozice hasičské techniky i výstava fotografií v místní galerii, na které zdarma zájemce z místa hlavního dění dopravilo unikátní hasičské nebo koňské taxi. Pro děti bylo připraveno zábavné třídění odpadu i lezecká stěna. Sportovní fandové si nenechali ujít odpolední fotbalové utkání staré gardy FC Rovensko a Bohemians Praha 1905 s Antonínem Panenkou. Hudební program pokračoval do pozdních nočních hodin s kapelami Atom a Kabát Revival. 
 

Prezentace obcí
Na stáncích prezentovaly obce Brníčko, Dubicko, Horní Studénky, Hrabová, Chromeč, Leština, Lukavice, Nemile, Postřelmov, Svébohov, Štíty a Zábřeh.

Fotogalerie

Datum zveřejnění: 20. 6. 2016  |  doporučit na Facebook

 

mapa stránek  |  prohlášení o přístupnosti  |  webmaster  |  Copyright © 2010. Všechna práva vyhrazena.

tvorba webových stránek Užitečnýweb.cz