Mikroregion Zábřežsko 


Dnes je: 18. 4. 2024
Svátek má: Valérie


Počet návštěv:Mapový portál

Informační centrum


Zápis a usnesení_VH MiZ_3_20.6.23 [PDF, 320.49 KB]

10. 7. 2023


Pozvánka na Den Mikroregionu Zábřežsko v Postřelmůvku [PDF, 687.8 KB]

14. 6. 2021 Srdečně Vás zveme na setkání obyvatel našeho mikroregionu, které se uskuteční v Postřelmůvku, v sobotu 19. 6. 2021 od 9,00 hodin.


Pozvánka na houslový koncert Pavla Šporcla v Postřelmově [JPG, 612.87 KB]

16. 9. 2020  


Pozvánka na koncert Miroslava Palečka v Postřelmově [PDF, 3.34 MB]

16. 9. 2020  


Pozvánka na setkání seniorů ve Vyšehoří 18. 9. 2020 [PDF, 5.18 MB]

16. 9. 2020 Setkání seniorů se letos uskuteční podruhé, naše seniory přivítá obec Vyšehoří. Těšíme se na Vás s bohatým programem, ve venkovním areálu hřiště,  v pátek 18. září od15,00 hodin.  


Úvod Aktivity Dny mikroregionu Zábřežsko Den mikroregionu 2009

Den mikroregionu 2009

V pátek 1. května 2009 se ve městě Zábřeh uskutečnil šestý ročník Dne mikroregionu Zábřežsko. Akce byla pořádána Svazkem obcí Mikroregionu Zábřežsko ve spolupráci s městem Zábřeh.

Ohlédnutí za Dnem mikroregionu Zábřežsko 2009

V pátek 1. května 2009 se ve městě Zábřeh uskutečnil šestý ročník Dne mikroregionu Zábřežsko. Akce byla pořádána Svazkem obcí Mikroregionu Zábřežsko ve spolupráci s městem Zábřeh.

 

Příjemnou atmosféru, kterou umocňoval i krásný slunečný den, navodil Junior Big Band a mažoretky ZUŠ Zábřeh. O bohatý kulturní program se postaraly především děti ze základních a mateřských škol z různých koutů našeho mikroregionu, které zaplněnému sálu kulturního domu předvedly líbivá vystoupení.

 

Ve vyzdobených stáncích členských obcí mikroregionu čekalo na všechny množství uzenin, koláčků, místních specialit a rozličných laskomin. I díky jarmarkové části akce bylo před kulturním domem a přilehlých komunikacích velice rušno. Každý se mohl projet na motokárách, vyzkoušet lidský stolní fotbal či paintball. Na nejmenší účastníky akce čekal dětský koutek plný zábavy. Za pozornost stála i výstava domácích zvířat a historických vozidel. Pro veřejnost bylo otevřeno městské muzeum i věž kostela sv. Bartoloměje s expozicemi. Praktické ukázky zadržení pachatele a použití policejních pomůcek předvedla Městská policie Zábřeh, moderní zásahové vozidlo Hasičský záchranný sbor Olomouckého kraje.

 

Pro příznivce sportovních aktivit probíhal na městském stadionu turnaj v malé kopané „O putovní pohár mikroregionu Zábřežsko“ a soutěž ve sportovním víceboji. Vítězové soutěží si odnesli nablýskané poháry a věcné ceny. Zájemcům z řad veřejnosti zde byly k dispozici kuželky s instruktáží.

 

Odpolední program se nesl v duchu májové veselice, v rámci které před kulturním domem zahrály skupiny Confession a Atom.

 

Prvomájový den se velice vydařil a všem organizátorům patří velký dík.

 

 

Výsledky soutěží:

 

Malá kopaná (9 mužstev):

1.                   Rájec

2.                   Vyšehoří

3.                   Štíty

 

Sportovní víceboj (3 družstva):

1.                   Zábřeh

2.                   Štíty

3.                   Dubicko

 

 

 

Fotografie ze Dne mikroregionu si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

Datum zveřejnění: 1. 6. 2009  |  doporučit na Facebook

 

mapa stránek  |  prohlášení o přístupnosti  |  webmaster  |  Copyright © 2010. Všechna práva vyhrazena.

tvorba webových stránek Užitečnýweb.cz